سه شنبه , 5 تیر 1403 - 11:02 بعد از ظهر

فستیوال رنگ استانبول

فستیوال رنگ

قراره از یکی از هیجان انگیزترین جشنواره های رنگی استانبول صحبت کنیم; جشنواره رنگ استانبول!

همه چیز هایی که باید راجع به فستیوال رنگ استانبول بدانید

به طور معمول همه فکر می‌کنند که اگر بخواهند در شادترین و مهیج‌ترین جشنواره جهان که مملو از رنگ و انرژی است شرکت کنند باید به هند سر بزنند. اما ما به شما یکی از پرشورترین جشنواره‌های رنگ را معرفی می‌‎کنیم. اجرای این فستیوال رنگ در کنار تنگه زیبای بسفر و شهر رویایی استانبول قطعا حال و هوای دیگری دارد.

زمان برگزاری فستیوال رنگ استانبول

برای اطلاع از قیمت تور های استانبول (جشن رنگ) کلیک کنید

فستیوال رنگ ترکیه

فستیوال رنگ استانبول در 7 تیر برگزار می‌شود که سبک و شمایل خاص خود را دارد. اما یک فستیوال رنگ هم در اسفند ماه برگزار می‌شود که درواقع همان نسخه کپی شده از فستیوال هند است که آن را با نام هولی می‌شناسند. این جشنواره زیبا به جز هند و استانبول در بیش از 20 کشور دنیا برگزار می‌شود.

سمبل جشنواره رنگ چیست؟

جشنواره رنگ استانبول بر پایه سه اصل صلح، اتحاد و شادی برگزار می‌شود و دلیل این که این سه اصل از سمبل‌های آن هستند، این است که مردم در این فستیوال شاهد هیجان، شادی و دوستی بین یکدیگر هستند. تصورش را بکنید که در جشنی شرکت کرده‌اید که قرار است با افرادی بازی کنید که نه تا به حال آنها را دیده‌اید نه می‌شناسیدشان، اما فضا جوری است که انگار سال‌ها دوست یکدیگر بوده‌اید.

آداب برگزاری جشنواره رنگ استانبول

این جشنواره به این صورت برگزار می‌شود که پودرهای رنگی زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهند تا به افرادی که نزدیک شما هستند پرتاب کنید. این بازی شبیه به همان آب بازی است اما با نمایش رنگ هایی که روح شما را غرق لذت می‌کنند. اما فقط به همین ختم نمی‌شود. موسیقی و رقص و پایکوبی عضوهای جدا نشدنی از این فستیوال هستند.

این جشن‌ها شامل دی‌جی و غذا، موسیقی و الهه‌های موسیقی هستند.

نکاتی که باید برای شرکت در فستیوال رنگ بدانید

قیمت بلیط فستیوال رنگ قیمت بلیط جشنواره رنگ استانبول 20 تله است که شامل تیشرت سفید و بسته‌های رنگ می‌باشد.

بلیط این فستیوال شامل :

  • تیشرت
  • 200 گرم رنگ
  • شرکت در فستیوال

لباس مناسب برای فستیوال رنگ بهتر است که در فستیوال رنگ استانبول از لباس‌هایی استفاده کنید که رنگ‌ها بهتر خودشان را نشان بدهند و در عین حال لباس‌هایی را استفاده کنید که خیلی برایتان باارزش نباشند تا خیالتان از رنگی شدن راحت راحت باشد.

بهترین زمان سفر برای شرکت در جشن رنگ ” open=”yes” style=”fancy”]همانطور که گفتیم جشن رنگ استانبول یک بار در شهریور و یک بار هم در اسفند ماه برگزار می‌شود. پس شما برای این که بتوانید در این فستیوال شرکت کنید باید در اواخر زمستان و تابستان به این کشور زیبا سفر کنید.

برای اطلاع از قیمت تور های استانبول (جشن رنگ) کلیک کنید

درباره ی sa_zargarian

مطلب پیشنهادی

دریای سیاه (Black Sea) | 7 واقعیت شگفت انگیز دریای سیاه

دریای سیاه نه فقط به دلیل رنگ یا ماهیت بدون اکسیژن اش، بلکه برای حقایقی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *